Ideointitapahtuma lau 24.4. klo 10.30 -12.00

17.4.2021

edit 27.4.  Kiitokset kaikille mukaan tulleille. Yllättävän jouhevasti saatiin asiaa tuotua esiin. Johtokunta koostaa ideat eri osioihin ja tekee toteuttamissuunnitelman. Se mitä päätetään toteuttaa, sitten myös toteutetaan. t. Jyrki, pj. 

Tuo Ideasi kaikkien tietoon. Nyt ei jäädä pimeään makaamaan.                                          Kuva: Pixabay

Seuran jäsen, valmentaja tai huoltaja:

Tulevien kausien ja etenkin syksyn 2021 suunnittelu on käynnistynyt. Tule mukaan Teams - palaveriin ja annetaan Ideointipalaverissa kaikkien kukkien kukkia, tuodaan omat ja lainatutkin ideat ja ehdotukset esiin. 

Miten kehitämme seuraa jäsenistön tarpeiden mukaan, uusia tanssilajeja ja/vai vanhoihin panostamista? Tuntimääriä, ryhmiä, opettajia, teemapäiviä, leiripäiviä, vierailijoita? Tai ihan mitä sinulla on mielessä.

Ideointitapahtuma Teams - nettiohjelman välityksellä.

Aika        lau 24.4.2021   klo 10.30 - 12.00

Paikka    Etänä. Osa johtokunnasta on Koordinoimassa palaveria Nicksin salilta.

Liity Ideointikokoukseen klikkaamalla tästä!

Jos et pääse mukaan, tai vaikka pääsisitkin, voit lähettää ideasi / toiveesi seuran johtokunnalle emaililla: 

info@nicksdancing.fi
                                                   t. Johtokunta

ps. pahoittelut, että joudumme viemään tämän läpi etänä. Tule silti aktiivisesti mukaan ja tuo omat ideasi / ajatuksesi mukaan seuran kehittämiseen.

ps.2. Ideointikokouksen jälkeen johtokunta ryhmittelee ja jatkojalostaa kokouksen tuloksia. Toivottavasti saamme jo syksylle uusia ideoita esiin!